Allianz pojišťovna a.s. – Asistenční služby

Stalo se Vaše vozidlo nepojízdné následkem jeho poruchy, havárie? Poškodil Vám vozidlo vandal, padlý strom nebo kroupy? Zabouchli jste si klíče ve vozidle, nemůžete vozidlo nastartovat nebo odemknout řadící páku? Nezoufejte... Allianz autopojištění zahrnuje asistenční služby i pro tyto případy. Stačí jen zavolat.

Asistenční služby, jsou Vám k dispozici NON-STOP

z České republiky i ze zahraničí +420 241 170 000


Základní asistence

Základní asistenční služby Allianz pojišťovna poskytuje automaticky všem klientům při sjednání povinného ručení nebo havarijního pojištění. Pokud si sjednáte povinné ručení i havarijní pojištění – limity základní asistence se zdvojnásobí.


Pojištění asistence PLUS

Chcete se na cestách cítit ještě bezpečněji? Spolehněte se na výhody asistence PLUS, která zahrnuje nejen všechny služby, které jsou součástí Základní asistence s vyššími limity, navíc však i širokou škálu dalších služeb.

Asistenci Plus si můžete sjednat i s vyššími nebo dokonce až neomezenými limity. Např. na příjezd vyprošťovací technicky, opravu vozidla na místě, jeho odtah do opravny, ubytování posádky vozidla v hotelu nebo třeba na náhradního řidiče či dokonce na zapůjčení náhradního vozidla a přeložení jeho nákladu.

allianz
Napište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.