Allianz pojišťovna a.s. – Dodatková připojištění

Kromě povinného ručení či havarijního pojištění si můžete u Kooperativy sjednat širokou škálu dodatkových pojištění, která souvisí s provozem vozidla a přepravou osob či věcí.


Pojištění skel

Proč mít pojištěno pouze čelní sklo, když můžete mít pojištěna všechna? U Allianz pojišťovny můžete mít pojištěno nejen čelní sklo, ale všechna skla ve vozidle. A to pro případ havárie, živelní události, odcizení i vandalismu.
Limity pojistného plnění 5000 Kč až 100 000 Kč


Pojištění zavazadel

Bojíte se o svá cestovní zavazadla nebo o věci osobní potřeby přepravované ve vozidle? Pojištění zavazadel od Allianz Vaše zavazadla ochrání nejen při havárii, ale i při živelní události, odcizení, vandalismu a ztrátě zavazadel. Ať už ve dne nebo v noci.

Pojištění nadstandardní výbavy - zavazadla ve střešním boxu
Limity pojistného plnění 15 000 Kč až 100 000 Kč


Pojištění náhradního vozidla

Bourali jste a Vaše vozidlo se stalo nepojízdné? Nebo máte na vozidle poruchu? Dojíždíte vozidlem do zaměstnání každý den? Sjednejte si pojištění náhradního vozidla a máte po starostech. Pojištěním získáte nárok na úhradu nákladů za nájem náhradního vozidla po dobu až 10 dnů.


Odcizení celého vozidla

Odcizení celého vozidla je cenově výhodné pojištění i pro starší automobily do 3,5 tuny bez havarijního pojištění. Pojištění je bez spoluúčasti a platí v celé Evropě včetně Turecka s výjimkou Běloruska, Moldávie, Ruska a Ukrajiny.
Limit pojistného plnění 100 000 Kč


Pojištění GAP

Pojištění GAP představuje možnost jak pojistit vozidlo proti ztrátě jeho hodnoty, která klesá s každým ujetým kilometrem. V případě totální škody nebo odcizení vozidla získá klient dostatek prostředků (rozdíl mezi novou a tržní cenou vozidla) na pořízení nového vozidla. Pro osobní a nákladní automobily do 3,5 t do 6 měsíců od data první registrace a fixně daný počet let (3 roky).

allianz

Příklad:
Před 2 lety jsem si pořídil nové vozidlo za které jsem zaplatil 500 000 Kč. Kdybych ho teď prodal, dostanu za něj 250 000 Kč. Mám havarijní pojištění s 10% spoluúčastí, takže, když mi vozidlo ukradnou, dostanu 225 000 (hodnota vozidla 250 000 – 10% spoluúčast 25 000). S pojištěním GAP ale dostanu celých 500 000 Kč a můžu si jít pořídit vozidlo nové.
Napište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.