Allianz pojišťovna a.s. – havarijní pojištění

Havarijní pojištění chrání Vaše vozidlo nejen v případě nehody, ale i v případě odcizení, poškození nebo zničení vozidla v důsledku živelní události či vandalismu.

Varianty pojištění

Allianz pojišťovna nabízí širokou škálu kombinací s různým stupněm pojistné ochrany, stačí si jen vybrat:

K dispozici máte 3 varianty, ze kterých si určitě vyberete.

allianz

Sjednejte si pojištění GAP
Představuje možnost, jak můžete Vaše nové vozidlo pojistit proti ztrátě jeho hodnoty, která klesá s každým ujetým kilometrem. V případě jeho odcizení nebo zničení získáte s pojištěním GAP dostatek prostředků na pořízení nového vozidla.

S pojištěním GAP získáte
  • Úhradu rozdílu mezi novou a tržní cenou
  • Úhradu spoluúčasti z havarijního pojištění
Příklad:
Před 2 lety jsem si pořídil nové vozidlo za které jsem zaplatil 500 000 Kč. Kdybych ho teď prodal, dostanu za něj 250 000 Kč. Mám havarijní pojištění s 10% spoluúčastí, takže, když mi vozidlo ukradnou, dostanu 225 000 (hodnota vozidla 250 000 – 10% spoluúčast 25 000). S pojištěním GAP ale dostanu celých 500 000 Kč a můžu si jít pořídit vozidlo nové.

allianz
Napište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.