Generali Pojišťovna a.s. – povinné ručení

S provozem vozidel souvisí značné riziko vzniku závažných škod. Zákon proto vyžaduje zajištění zvýšené ochrany pojištěných osob. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla je proto pojištěním ze zákona povinným. Neuzavřete-li povinné ručení, motorové vozidlo provozovat nemůžete.


Pro koho je povinné ručení určeno?

Povinné ručení poskytuje pojistnou ochranu vlastníkovi vozidla, provozovateli/držiteli vozidla či řidiči vozidla, tedy všem osobám, které odpovídají za škodu způsobenou provozem vozidla. Nové, chytré tarifování povinného ručení Generali - Smart tarif, přináší celou řadu výhod a slev zkušeným a zodpovědným řidičům.


Jaké vozidlo je možné pojistit?

Povinné ručení lze sjednat pro tuzemské vozidlo, která podléhá registraci silničních vozidel a dále pro vozidlo, které nepodléhá registraci vozidel a je ve vlastnictví osoby s bydlištěm, nebo sídlem (v případě právnické osoby) na území České republiky.

Nelze pojistit cizozemská vozidla, vozidla, která nemají VIN, číslo karosérie, podvozku nebo rámu, a vozidla evidovaná na pojistníka, jehož korespondenční adresa je mimo území ČR.


Pojištění proti střetu se zvěří

Generali nabízí k povinnému ručení zdarma ochranu vašeho vozidla vůči škodám způsobeným střetem se zvěří. Pojištěna na riziko střetu se zvěří jsou všechna vozidla, která mají uzavřenu na dobu neurčitou pojistnou smlouvu povinného ručení KOMPLET a EXKLUZIV. Pojištění střetu se zvěří upravují doplňkové pojistné podmínky DPP ZVE 2011/03.


Další výhody povinného ručení

  • Bonus až 55 %
  • Bonus ve výši 27 % za první rok provozování vozidla
  • Sleva až 40% na základě individuálního posouzení klienta
  • Sleva 10% za roční frekvenci placení
  • Sleva 20 % pro držitele průkazu ZTP
  • Sleva 5 % na produkty pojištění kasko/kasko Retro
  • Možnost převodu bonusu z povinného ručení na Havarijní pojištění, pojištění Allrisk, Retro (Allrisk)
  • Řada doplňkových pojištění za výhodných podmínek (pojištění skel, úrazové pojištění řidiče, řidiče a dětí přepravovaných v autosedačkách, všech sedadel vozidla, pojištění náhradního vozidla, pojištění právní ochrany, TOP Assistance)

Varianty povinného ručení od GENERALI

generali pov
Napište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.