Triglav pojišťovna a.s. – Doplňková pojištění

Kromě povinného ručení či havarijního pojištění si můžete u TRIGLAV pojišťovny sjednat další dodatkové pojištění, která souvisí s provozem vozidla...


Pojištění skel vozidla

Pojištění se vztahuje na úhradu nákladů na opravu nebo výměnu poškozených nebo zničených všech obvodových skel.
Pojistná nebezpečí jsou: poškození nebo zničení skel v důsledku jakékoliv nahodilé skutečnosti. Pojištění se nevztahuje na střešní okna, na boční a zadní okna autobusů a trolejbusů (kategorie M2, M3).
Pojištění skel lze sjednat pouze při sjednání pojištění povinného ručení nebo havarijního pojištění.
V době po počátku platnosti smlouvy povinného ručení nebo havarijního pojištění lze pojištění skel připojistit jen za podmínky přijetí ujednání dodatku smlouvy.


Pojištění zavazadel

Pojištění se vztahuje na cestovní zavazadla, na věci osobní potřeby ( dále jen „zavazadla"), dopravované ve vozidle, uvedeném v pojistné smlouvě, nebo v uzamčeném prostoru jeho střešního nosiče. Pojistná nebezpečí jsou: poškození, zničení nebo odcizení zavazadel v důsledku dopravní nehody, živelní události, pádu nebo nárazu věcí živých a neživých. Pojištění zavazadel se sjednává na pojistné částky uvedené v tabulce. Spoluúčast je jednotná 500 Kč, územní platnost pojištění je shodná s územní platností základního pojištění vozidla.

Triglav


Pojištění úrazu přepravovaných osob
Napište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.