Wüstenrot pojišťovna a.s. – Asistenční služby

Asistenční služby zdarma po celé Evropě - 24 hodin denně, 365 dní v roce. Jsou chvíle, kdy každý z nás ocení pomoc. Vy se můžete spolehnout, že budeme nablízku, až nás budete potřebovat nejvíc.

Wüstenrot pojišťovna

Asistenční služby poskytujeme prostřednictvím společnosti Europe Assistance na telefonní lince Wüstenrot Assistance: (+420) 227 231 222

Při sjednání povinného ručení či havarijního pojištění pro osobní nebo nákladní vozidlo získáváte jako součást pojištění zdarma základní asistenční služby „Wüstenrot Assistance“. Služby jsou poskytovány v případě havárie a živelné události na území ČR a Evropy (v zemích aktuální platnosti zelené karty) u povinného ručení, při uzavření havarijního pojištění pak také v případě poruchy, vandalismu a krádeže či pokusu o krádež (dle zvolené varianty). Asistenční služby se poskytují nejen řidiči vozidla, ale i osobám, které s vámi ve vozidle v době pojistné události pojedou.


Rozsah asistenčních služeb

Wüstenrot pojišťovna

Wüstenrot pojišťovna


Rozšířené asistenční služby

připojištění k povinnému ručení a havarijnímu pojištění

Wüstenrot pojišťovna Wüstenrot pojišťovna

Napište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.