Wüstenrot pojišťovna a.s. – připojištění

Připojištění k povinnému ručení i havarijnímu pojištění... Vyberte si z praktických možností našich připojištění. Pomohou vám vyřešit nepříjemné situace, které vás mohou potkat.

Wüstenrot pojišťovna


Připojištění skel

Připojištění skel se vztahuje na poškození nebo zničení skla čelního, zadního a bočních oken vozidla, která byla k vozidlu připevněna originálním způsobem. Připojištění vás ochrání v případě jakéhokoliv poškození nebo zničení skel, např. z důvodu nehody, vandalismu nebo živelní události (ne z důvodu běžného opotřebení).

Wüstenrot pojišťovna


Připojištění úrazu

Nabízíme vám úrazové připojištění osob přepravovaných v motorovém vozidle s pojistnou částkou 1 mil. Kč. V případě, že si zároveň sjednáte pojištění odpovědnosti z provozu vozidla s havarijním pojištěním Wüstenrot Komplet, získáte toto připojištění zdarma.

Wüstenrot pojišťovna


Připojištění zavazadel

Pojištění zavazadel oceníte zejména v situacích, kdy cestujete autem například na dovolenou a jste nuceni nechat v autě věci, které pro vás mají zvláštní hodnotu. Zavazadla a věci osobní potřeby jsou pojištěny pro případ:

  • poškození nebo zničení v důsledku živelní události
  • poškození, zničení nebo ztráty v důsledku dopravní nehody
  • krádeže vloupáním nebo loupežným přepadením

Wüstenrot pojišťovna


Připojištění náhradního vozidla v ČR

Stane-li se vozidlo po dopravní nehodě nepojízdným, ocitáte se náhle v nepříjemné situaci. Pojišťovna Wüstenrot připravila pro tyto případy a pro své klienty možnost poskytnutí náhradního vozidla na dobu potřebnou k opravě poškozeného vozidla.

Wüstenrot pojišťovna


Rozšířené asistenční služby

Tyto služby jsou blíže popsány na stránce asistenční služby.

Napište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.